Web Sitesi Tasarımı

Profesyonel Bir Web Sitesi Tasarımı

2roi Medya olarak biliyoruz ki; web sitesi bir işletmenin, kurumun, şirketin olmazsa olmazıdır. Günümüz dünyasında web sitesi, ayrıcalıktan öte bir gerekliliktir. Fakat İzmir reklam ajansı 2roi Medya olarak ortaya koymuş olduğumuz web sitesi tasarımı ve donanımı ile sahip olduğunuz web sitesini aynı zamanda bir ayrıcalığa dönüştürüyoruz. Çünkü web sitesi tasarımı çok ince hassasiyetler ve detaylar gerektirir. Bir amacı vardır ve bu amaca en kaliteli biçimde hizmet etmek zorundadır. Aksi bir durum işletme ve kişilere fayda değil, zarar getirir. Bu bilinç ve hassasiyetle müşteriden öte iş ortağımız olarak gördüğümüz sizlerin kendinizi daha iyi tanıtabilmeniz, potansiyel kitlenizi elde tutabilmeniz ve hedef kitlenize daha rahat ulaşabilmeniz için çalışıyoruz. Etkin ve verimli biçimde kullanılabilecek web sitesi tasarımlarımız ile en yüksek kaliteyi en doğru maliyetle sağlamaya çalışıyoruz. Yine unutulmamalıdır ki web sitelerinin, içeriklerinin, tasarımlarının bir de hukuki ve etik yönü vardır. Biz verdiğimiz hizmetlerde bunları da sıkı bir şekilde kontrol ederek etikliğini ve hukuki uygunluğunu da garanti altına alıyoruz. Bu da uzun vadede iş ortaklarımızı rahatlatıyor.

Kimliğinize Uygun Web Sitesi Tasarımı

Bir web sitesi günümüz şartlarında hedef kitleye en hızlı ve en kolay ulaşma yoludur. En düşük maliyetli tanıtım ve pazarlama aracıdır. Bu yüzden bu yolun ve aracın en kaliteli biçimde hazırlanıp donatılması gerekir. Çünkü bir web sitesi aynı zamanda sanal bir şubedir. Firmanızın, şirketinizin, kurumunuzun; yani markanızın kimliğidir. İmajıdır. Sizin vizyonunuzu anlatır. Eğer kaliteli ise prestij ve imajınızı arttırarak hedef kitlenizde güven oluşturur. 2roi Medya İzmir reklam ajansı olarak internette en iyi şekilde var olmanıza yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan web sitesi tasarımları ile internetteki şubenizin potansiyel kitlenize en doğru hizmeti, en etkili biçimde vermesini sağlıyoruz. Faaliyet gösterdiğiniz sektöre en uygun web sitesi tasarımı ile işinizi güzelce anlatıyoruz. Web sitenizi tasarımıyla sizin hikayenizi anlatan bir vitrine dönüştürüyoruz.

 • Standart web sitesi paketi,
 • Özel web sitesi tasarım paketi

Olarak iki grupta tercihinize sunmuş olduğumuz web sitesi tasarımı hizmetlerimizin bütün içerik yazılımları da kurumumuz tarafından yapılabilmektedir. Bu sayede web siteniz her yönüyle bir bütün olur.

Görünürlüğü Yüksek Bir Web Sitesi Tasarımı

Web sitesi tasarımı kurumların, işletmelerin, kişilerin internet ortamındaki yüzüdür. Evet. Fakat bir de bu yüzün hedef kitleye gösterilmesi vardır. İnternet ortamında bunu arama motorları sağlar. Arama motorlarının ise kendilerine has bir çalışma sistemleri vardır. Bu sistemin gereklerini yerine getiren web siteleri arama motorlarında daha üstte ve daha sık görünürler. Bunu sağlayabilmek en az bir web sitesinin kurulumunu yapmak kadar önemlidir. İşte 2roi Medya olarak tasarladığımız web sitelerine sektörüne uygun arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. Bu sayede arama motorunca tanınırlığınız artıyor ve hedef kitlenizin aramalarında ilk karşılarına çıkan sitelerden birisi siz oluyorsunuz. Bu, hem sizin ve markanızın prestijini arttırıyor hem de karınızı arttırıyor. Ayrıca bir web sitesinin sahip olması gereken başka özellikler de vardır. bunlardan birisi esnekliktir. Esneklik, bir web sitesinin yıllarca bozulmadan kullanılabilmesini sağlar. İşletmenizin gelişimlerine entegre biçimde değiştirilerek kullanılabilmesine yarar. Kullanıcılar açısından ise en önemli nokta kolay kullanılabilir olmasıdır. Tasarımının etkileyiciliği yanında ihtiyaç sahibine aradığını en kolay biçimde sunabiliyor olması gereklidir. Bütün bunları gerçekleştirebilmek tecrübe, özveri ve donanım gerektirir. uzman kadromuz ihtiyacınız olan bir web sitesinden çok daha fazlasını size sunacaktır.

Ürün, Düğün, Katalog, Özel Fotoğraf Çekimi

En Unutulmaz Anlarınız Ölümsüz Olsun

Düğün ve nikah törenleri her insanın hayatında özel bir yer tutmaktadır. İnsanların bu özel anlarını ölümsüz bir hale getirme isteği düğün fotoğrafçılığı mesleğini ortaya çıkarmıştır. Düğün fotoğrafçılığı büyük dikkat ve özen gerektiren bir iştir. Çünkü o özel anları en iyi şekilde yansıtan karelerin yakalanması gerekir. Bu nedenle düğün fotoğrafçısı seçiminde dikkatli olmak bu özel anınızı yıllar sonra tekrar aynı heyecanla yaşayabilmeniz için büyük önem taşımaktadır. Ne kadar güzel zaman geçirdiğinizi ilerleyen zamanlarda tekrar hatırlamanızda size en büyük yardımı profesyonel bir düğün fotoğrafçısı yapacaktır. Düğün fotoğrafçılığı alanı da dahil olmak üzere birçok profesyonel çekim alanına yenilikler getirmek için kurulmuş olan İzmir Reklam Ajansı 2roi Medya hizmetleri şirketimizde sunmuş olduğumuz ürün, düğün, katalog, özel fotoğraf çekimi servislerimiz ile en güzel anlarınızdan biri olan düğün gününüzdeki mutluluğunuzu ölümsüz hale getirmek için çalışıyoruz. Düğün bittikten sonra elinizde kalan bu hatıralar ile çocuklarınız ve torunlarınız ile paylaşabileceğiniz özel anlara sahip olacaksınız.

Ürün Tanıtımının Anahtar Noktası Katalog Çekimleri

İnternet çağını yaşadığımız bu günlerde yeni çıkan ürünlerin tanıtımı için interneti kullanmak kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Büyük ya da küçük her kurum ürünlerinin reklamını yapmak için internetten yararlanmaya başlamıştır. Fakat internet yardımı ile daha geniş kitlelere ulaşması mümkün hale gelen bu reklamlar için yalnızca iki satırlık tanıtım yazıları yeterli olmamaktadır. Görsel materyallerin hafızalarda daha kolayca yer ettiği bilgisi de göz önünde bulundurulduğunda, yeni çıkmış bir ürünün tanıtımında fotoğraf kullanılması gerekli bir hal almıştır. Bu gereklilik durumu, ürün katalog çekimi konseptini de beraberinde getirmiştir. Fotoğrafçılık piyasasında birçok büyük ya da küçük fotoğrafçı bulunmasına rağmen, ürün kataloğu çekiminde en kaliteli fotoğrafçı ile çalışılması gerekmektedir çünkü basit gibi görünmesine rağmen ürün fotoğrafçılığı profesyonellik gerektiren bir alandır. Ürünün potansiyel müşterilere cazip gelen özelliklerinin katalogdaki fotoğraflarına çok iyi bir şekilde yansıtılması gerekir. Kalitesiz ve amatörce hazırlanmış bir ürün kataloğu, ürünün satışlarını arttırmak yerine ürün ve şirket üzerinde olumsuz bir izlenim oluşmasına dahi neden olabilir. Profesyonel ürün, düğün, katalog, özel fotoğraf çekimi hizmetleri vermek amacı ile İzmir’de kurulmuş olan 2roi Medya İzmir Reklam Ajansı olarak kurumunuzda yeni çıkan ürünlerin tanıtımı için gerekli olan kaliteli ürün katalog çekimlerini sizler için yapıyoruz. Yeni ürününüzün özelliklerini en iyi şekilde yansıtan ve ürünü ön plana çıkan kataloglar hazırlıyoruz.

Kişiye Özel Fotoğraf Çekimi Hizmetleri

İnsanlar çeşitli nedenlerle kendi kişisel fotoğraflarını çektirmek isteyebilir. Modellik ya da mankenlik yarışmalarına katılmak isteyen genç manken ve modeller, güzellikleri en iyi yansıtan fotoğraflar ile yarışmalara başvurmak isterler. Profesyonel bir sinema ya da dizi oyuncusu olmak isteyen oyuncu adayları, oyunculuk ajanslarına kayıt olurken yeteneklerini ve kişisel özelliklerini en doğru şekilde gösteren fotoğraflar ile kaydolmak isterler. Müzik albümüne kapak için fotoğraf çektirmek isteyen müzisyenler, kişisel internet sitelerindeki tanıtım yazılarında kendi fotoğrafını koymak isteyen iş adamları ya da sadece kendi fotoğraflarını çektirmek isteyen herkes özel fotoğraf çekimi hizmetimizden yararlanabilir. Kaliteli ve uygun fiyatlarda ürün, düğün, katalog, özel fotoğraf çekimi hizmetlerini verdiğimiz ajansımızda, kişisel fotoğraf çekimlerinizi isterseniz özel stüdyolarda isterseniz de tercih ettiğiniz açık veya kapalı alanlarda yapabiliriz. Özel fotoğraf çekimleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri olan porte çekiminizi, yüzünüzdeki ifadeyi ve genel olarak görüntünüzü en kaliteli bir şekilde yansıtacak profesyonel fotoğraf makineleri ile yapıyoruz.

After Effect / VFX

Hedef Kitleye Ulaşmanın Eğlenceli Yolu

Markalar için hedef kitleye ulaşmanın çeşitli yollarından yararlanma olanağı bulunuyor. Ancak hedef kitlenin aklında yer etmek isterseniz etkili ve fark edilir bir yöntemi kullanmak bir nevi zorunluluk. Müşteri beklentilerini karşılamayı hedefleyen ve bu amaçla etkili tanıtım çalışmalarına imza atan İzmir Reklam Ajansı 2roi Medya olarak After Effect / VFX uygulamalarından yararlanarak özgün içerikler üretiyoruz. Hayal gücümüzün sınırsızlığına, uygulamanın zengin eklenti dünyasını katarak dikkat çekici içeriklerle müşterilerimizi hayal ettikleri noktaya taşıyoruz.

After Effect Nedir?

Hedef kitleye ilginç gelecek zengin içerikler oluşturmanın bir aracı olan After Effect / VFX video düzenlemek, animasyon, efekt ve kurgu hazırlamak amacıyla kullanılabilen işlevsel bir uygulamadır. B uygulama sayesinde video kesilebilir, montajlanabilir ve bu şekilde daha eğlenceli ve dikkat çekivi bir biçime dönüştürülebilir. Bu uygulamadan yararlanılarak istenilen kalitede videolar hazırlanabilir ve bu videolarda ses işlemleri yapılabilir. Bu uygulama yalnızca video düzenleme yazılı olarak değerlendirilmemelidir. Uygulama araçları yardımıyla filme ek olarak çeşitli görüntüler hazırlamak ve kullanmak da mümkündür. İki ya da üç boyutlu ortamda animasyon üretmek ve geliştirmek üzere tasarlanan programla özgün grafik animasyonlar oluşturulabilir. Televizyon uygulamalarında, film ve dizi ile reklam çekimlerinde giderek bu uygulamadan daha fazla yararlanıldığı görülmektedir.

After Effect / VFX İle Neler Yapılabilir?

After Effect, tek başına çok sayıda işlemin yapılmasını mümkün kılan kapsamlı bir uygulamadır. Bu uygulama ile iki ya da üç boyutlu çalışmalar hazırlanabilir. Dilediğiniz özellikte bir kamera çekim için kullanılabilir ve isteğe bağlı olarak hareketlendirilebilir. Adeta sanal bir film seti sunan bu uygulama ile hayal gücü ölçüsünde 3 boyutlu tasarımlara imza atılabilir. Uygulamanın reklam uygulamalarında da sıklıkla tercih edilmesinin arkasında color correction, keying, rotoscoğing gibi işlemleri yapmaya izin vermesi yer alır. Bu uygulama ile sinematik filmler oluşturulabilir, tanıtımlar hazırlanabilir ve bir kurumun logo ya da karakteri animasyon şeklinde hareket ettirilebilir. Yaratıcı kompozisyon uygulaması olarak bu programdan yararlanarak fikirlere hareket kazandırılabilir. Bu uygulama hayal gücünü hareket ve görsele dökmeye yardım ediyor ve TV ya da web ortamında kullanılabilecek orijinal efektler hazırlamayı mümkün hale getiriyor. Aynı uygulamadan yararlanılarak tanıtım çalışmalarının bir parçası olarak hareket eden yazılar oluşturulabilir ve bantlar hazırlanabilir. Çevirme ya da kaydırma gibi çok sayıda yoldan biri kullanılarak metinler hareket ettirilebilir. Görüntü ya da videolar birlikte kullanılarak logo flulaştırma, patlama efekti yaratma, sis ekleme, kar yağdırma ya da renk değiştirme gibi olanaklarla özgün görüntüler elde edilebilir. Logo ve şekillerin hareketlendiği bu büyülü dünyada sonuçların daha etkili olması için ses eklenebilir.

Hareketli grafikler ve dijital görsel efektler oluşturma aracı olarak After Effect / VFX firmamız tarafından markaların hedef kitleye ulaştırılmasında kullanılıyor. Göz kamaştıran içerikler hazırlayarak içeriğin hedef kitleye daha ilgi çekici gelmesini sağlıyoruz. Tanıtım, film ve kliplerinize VFX ile görsel efektler hazırlıyor ve daha zengin bir içerik oluşmasını temin ediyoruz. 2roi Medya İzmir Reklam Ajansı olarak bu hizmet kapsamında sinema filmlerinde kullanılmak üzere özel efektler ile renklendirmeler hazırlıyoruz. Ayrıca aynı uygulamaları kısa film ve kliplerde de müşteri talebi doğrultusunda kullanıyoruz. Sunum videolarının daha çarpıcı olmasını isteyenlere bu program yardımıyla gösterişli tasarımlar hazırlıyoruz. Günümüz dünyasında tanıtım ve marka bilinirliği açısından etkili bir şekilde sosyal medyadan yararlanılıyor. After Effect sosyal medyada paylaşacağınız içeriklerin tasarımlarını daha gösterişli bir hale getirmemize yardımcı oluyor.

Basın Danışmanlığı & PR

Basın Danışmanlığı & PR Hizmetimizin Ayrıcalıklı Dünyası

2ROI Medya olarak basın danışmanlığı & PR hizmetine bir bütün olarak bakıyoruz. Firmanızın, şirketinizin faaliyetlerini her yönüyle hedef kitlenize ulaştırma hizmeti veriyoruz. Üstelik en kaliteli hizmeti en uygun maliyetli şekilde elde etmenizi amaçlıyor, müşterilerimiz bir işten öte iş ortağımız olarak görüyoruz. Basın danışmanlığı ve PR hizmetimiz sayesinde sizi bulunduğunuz yöresellikten ve yerlilikten çıkartıyor, basın dünyasıyla tanıştırıyoruz. Kurumunuzun, kariyerinizin ve işinizin sürekli gelişerek büyümesini sağlıyoruz. Firmanıza ait ölçülebilir rekabetçi sonuçlar sağlayacak iletişim stratejileri geliştiriyoruz. Hem dijital medyada hem de diğer tüm mecralarda adınıza etkin ve verimli biçimde reklam faaliyetleri yürütüyoruz. Bu hizmeti verirken öncelikle detaylı planlamalar yaparak strateji incelikleri oluşturuyor, bunu kreatif biçimde ayrıntılandırıyoruz. Hazırladığımız plan ve programı onayınıza sunup onayınızı aldıktan sonra gerekli bütün alanlarda sunumunu, reklamını yaparak sizlerin her alanda varlık göstermenizi sağlıyoruz. Şunu da unutmamak gerekir ki vermiş olduğumuz hizmetlerin bir de hukuka uygunluk ve etik yönü vardır. 2roi Medya İzmir Reklam Ajansı olarak ekibimiz uzman ve deneyimli kadrosu ile sunduğu hizmetlerin ve hazırladığı ürünlerin gerekli hukuki ve etik yönlerini de kontrol etmektedir. Bu sayede kurumunuzun hiçbir şekilde olumsuzlukla karşılaşmasının önüne geçmekteyiz.

Basın Danışmanlığı & PR Hizmetimizin Ayrıntıları

Günümüzde bir firmanın, şirketin veya işletmenin faaliyet gösterdiği sektörde var olabilmesi için; en önemlisi de devamlılık sağlayabilmesi için reklamın çok büyük etkisi vardır. Reklam demek pazarlama gücü demektir. İşletmelerin amacı da zaten pazarlama yaparak sektörde hedef kitlelerine ulaşabilmektir. İşte basın danışmanlığı & PR, hedef kitleye duyurulmak istenen yeniliklerin, gelişimlerin, organizasyonların, kampanyaların haber değeri olan ilgi çekici bütün içeriklerin basına yansıtılmasıdır. Hangi ortamda, hangi yayında, hangi medya ortamında hangi içerikle var olunacağına karar verilmesidir. Bu doğrultuda iletişim kurulmasıdır. Elbette bütün bu hedefleri gerçekleştirmek için en doğru firma ile çalışmanız gerekir ki İzmir Reklam Ajansı 2ROI Medya olarak tam da size bunu sunuyoruz. Ulaşmak istediğiniz hedef kitleye ulaştırmak istediğiniz haberleri en doğru içerikle en doğru mecrada sunuyoruz. Çünkü doğru içerik ve doğru mecra bir taraftan hedef kitlenize en fazla sayıda en hızlı biçimde ulaşmanızı sağlarken bir taraftan da marka değerinizi arttırır. Marka değerinin öneminden bahsetmeye zaten gerek yok. Biz bunu en etkin biçimde sağlayarak imajınızı koruyor, sektörde gerekli devamlılığı kazanmanızı sağlıyoruz. Basın danışmanlığı ve PR hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz bazı servis hizmetleri şunlardır:

 • Kurumsal Haber Servisi,
 • Bireysel Haber Servisi,
 • Özel Haber Servisi,
 • Etkinlik, Organizasyon ve Açılışınız için Basın Lansmanı,
 • PR İçerik Oluşturma ve Geliştirme,
 • Etkinlik, Organizasyon ve Açılışınız için Haber Servisi,
 • İnternet Haber Servisi,
 • Gazete Haber Servisi,
 • Viral Haber Servisi,
 • TV Röportaj,
 • Video Röportaj Servisi.

Basın Danışmanlığı & PR ve Marka Değeri İlişkisi

Basın danışmanlığı & PR hizmetimiz kapsamında marka değerinizi en yüksek seviyeye çıkartabilirsiniz. Firmamız hem görsel hem de yazılı basın kanallarını en doğru şekilde takip etmektedir. Ve iş ortakları için doğru kanallarla ve mecralarla sürekli iletişim halinde bulunmaktadır. Bu sayede de iş ortaklarını tanıtarak imajlarını korumaktadır. Çok rahat kabul edilebilir ki günümüzde basın adını verdiğimiz alan çok genişlemiş, sayı olarak alabildiğince zenginleşmiştir. Yazılı basın, görsel basın olarak açıkladığımız bu mecra, sosyal medya, internet siteleri, internet haber siteleri ve kanalları, televizyonlar, yerel ve ulusal gazeteler, dergiler gibi çok çeşitli alanlara yayılmıştır. İşte firmamız bütün bu zenginlik içerisinde haberlerinizin, markanızın en doğru yerde, en doğru biçimde yer almasını sağlamaktadır.

Tanıtım, Kısa Film, Klip, Etkinlik ve Reklam Filmi Çekimi

Profesyonel Çekim Hizmetlerimiz

Görsel materyaller bir konuyu açıklamada ya da bir işi tanıtmada kullanılan en etkili yöntemlerdendir. Görsel ögelerden faydalanarak hazırlanmış olan bir sunum, sadece sözlü bir şekilde anlatılan sunuma göre daha çok akılda kalıcı olmaktadır. İnternet çağının yaşandığı günümüzde birçok insan, okuyarak bilgi edinmek yerine resim ya da videolar aracılığıyla bir konu hakkında bilgi sahibi olmayı daha çok tercih etmektedir. Bu durum görselliğin günümüzdeki önemini göstermek için yeterli bir kanıttır. Görselliğin öğrenme ve akılda kalma konusundaki bu denli güçlü etkisi, yaptıkları işlerin tanıtımını yapmak isteyen birçok iş adamı ve girişimcinin dikkatini çekmiştir. Bu nedenle birçok kurum tanıtımlarını yapmak için tanıtım filmi olarak da bilinen kısa videolardan yararlanmaktadır. Uzunluğu ideal olarak bir ile beş dakika arasında değişen bu tanıtım filmleri, daha geniş kitlelere ulaşmada kullanılan etkili bir yol olarak görünmektedir. Biz İzmir Reklam Ajansı 2roi Medya olarak kişisel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere tanıtım, kısa film, klip, etkinlik ve reklam filmi çekimi hizmetini sunuyoruz. Profesyonel görüntü kaydı, seslendirme ve düzenleme ekibimiz ile şirketinizin ihtiyaç duyduğu tanıtım filmini elde edebilirsiniz.

Kurumsal Şirketler İçin Hazırlanmış Tanıtım Filmleri

Görselliğin, bir konunun insan aklındaki kalıcılığını arttırdığı birçok insan tarafından bilinen ve deneyimlenen bir durumdur. Önceleri kimi şirketler iş tanıtımlarını ya da yeni ürünlerinin reklamını yapmak için durağan görsel ögeler diye de bilinen reklam tabelaları, afişler ve posterler gibi araçlardan yararlanmışlardır. Ancak teknolojinin günden güne giderek geliştiği günümüzde bu çeşit durağan görseller sıradan bir hal alıp etkisini kaybetmeye başlamıştır. Görüntü ve ses kaydında görülen gelişmeler ile birlikte video kayıtları ve bu kayıtların düzenlenmesini sağlayan donanım ve yazılımlar ortaya çıkmıştır. Bu gelişmelere bağlı olarak tanıtım ve reklam sektöründe video klipler kullanılmaya başlanmıştır. Kamera ve mikrofon teknolojisinin gelişmesi ile birlikte günümüzde birçok kurum ve kuruluş, iş projelerinin tanıtımında ya da yeni ürünlerinin reklamında tanıtım filmlerinden yararlanmaya başlamışlardır. Bu durum profesyonel tanıtım filmi hizmeti sunan şirketlere duyulan ihtiyacı da beraberinde getirmiştir. Bu ihtiyacı karşılamak amacı ile İzmir’de faaliyete geçen 2roi Medya İzmir Reklam Ajansı olarak her amaca uygun olarak hazırlanabilen tanıtım, kısa film, klip, etkinlik ve reklam filmi çekimi servisimiz ile hizmetinizdeyiz. Tanıtmak istediğiniz işin ya da reklamını yapmak istediğiniz yeni ürününüzün özelliklerine uygun olarak hazırladığımız en kısa bir dakika, en uzun beş dakikalık tanıtım filmleri sayesinde tanıtım ve reklam alanında rakiplerinizden bir adım önde yer alacaksınız.

Kısa film, Klip Ve Etkinlik Filmi Çekimleri

Amatör ya da profesyonel sinemacılara sunduğumuz kısa film hizmetimiz ile sanat camiasına bir katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Günümüzde yeteneği kendinde saklı birçok amatör sinemacı, ellerindeki senaryoları profesyonel birer projeye dönüştürebilmek için yollar aramaktadır. Birçoğu hazırlamış oldukları senaryoları film haline çeviremeden, zorluklardan ötürü vazgeçmektedir. Bu sorunun çözümünde yardımcı olmak için profesyonel kısa film çekimi hizmetini sunuyoruz. Yine aynı şekilde kendi şarkısını bestelemiş ve kaydını alabilmiş, ancak klip çekiminden yüksek maliyetler sebebi ile vazgeçmiş sanatçılarımıza yardımcı olabilmek için profesyonel ekibimiz ile klip çekimi hizmeti sunuyoruz. Bununla birlikte düzenlediğiniz ve hatıra olarak elinizde görüntüsünün kalmasını istediğiniz toplantı, seminer, parti ya da organizasyon gibi her türlü etkinliği ölümsüz bir hale getirecek filmlerini çekiyoruz. Profesyonel olarak tanıtım, kısa film, klip, etkinlik ve reklam filmi çekimi ihtiyaçlarınız için uygun fiyat seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Dijital Medya – Sosyal Medya Çalışması

Dijitalleşen Dünyada İz Bırakın

Dünya üzerinde nüfusun oldukça önemli bir oranı İnternet kullanıyor ve günlük yaşamının büyük bir bölümünde İnternete bağlı kalıyor. Online alışveriş siteleri, sosyal medya platformları ya da diğer web siteleri incelendiğinde elde edilen istatistikler dünyanın dijitalleşen yanına işaret ediyor. Video paylaşım platformu Youtube’a her gün milyonlarca giriş yapılıyor, Netflix’te yüz milyonu aşan kullanıcı tarafından saatlerce dizi ve film izleniyor. Sosyal medyada da durum farklı değil. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan Facebook ve Instagram bireylerin yanı sıra şirketler tarafından da aktif olarak kullanılan platformlar arasında yer alıyor ve her ikisinde de yoğun bir içerik paylaşımı gerçekleştiriliyor. Hashtaglerin önemli bir kısmının markalaşmış olması Instagram’ın iş amaçlı kullanılabileceğini kanıtlıyor. 40 dili destekleyen ve giderek büyümeye devam eden bir başka platform olan Twitter da diğer sosyal medya platformlarına kıyasla daha çok eğitimli ve bilgili bir kitle tarafından tercih ediliyor. İzmir Reklam Ajansı 2roi Medya olarak dijitalleşen dünyada iz bırakmanıza yardımcı olacak Dijital Medya – Sosyal Medya Çalışması yürütüyoruz.

Dijital Medya – Sosyal Medya Hizmetlerimiz

2roi Medya İzmir Reklam Ajansı olarak, tüm mecralarda verimli ve etkin bir şekilde uygulanabilir nitelikte reklam faaliyetleri planlıyor ve kampanyalar oluşturuyoruz. Sosyal medyadaki aktifliğini korumak adına müşterilerimizin sosyal medya hesaplarını düzenli olarak beslemeye yardımcı oluyor, yaratıcı içerikler üreterek marka değerleriyle sosyal medya arasında uyum sağlıyoruz. Sosyal medyada olmasa dahi markaların bu platformların konuları arasına kolayca girebileceğini ve bu durumun da marka itibarı ile ilgili olarak kontrolsüz bir gidişe yol açabileceğini değerlendiriyoruz. Dolayısıyla sosyal medyanın marka politikası ve değerleri ile uyumlu programlar üzerinden takip edilmesinin yararlı olacağını düşünüyoruz. Dijital Medya – Sosyal Medya Çalışması kapsamında sosyal medya yeniliklerini yakalıyor, blog yazılarının yanı sıra video ve görseller ile giflere imza atıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı düzenli bir şekilde izleyerek ve gelen takipçi yorumlarını bekletmeden yanıtlayarak marka itibarı ve müşteri memnuniyetini korumayı hedefliyoruz. Sosyal medya çalışmaları çerçevesinde sosyal medya hesap ve kampanyaları ile viral reklam ve içerik üretimi ile yönetimi hizmetlerini sunuyoruz. Sosyal medya danışmanlığı ile marka hesapları ile ilgili doğru yönlendirmeler yapıyor ve etkin bir sosyal medya kullanımı sağlıyoruz. Sosyal medyada sesinizi hedef kitleye en hızlı şekilde ulaştırabilmeniz için blogger ve fenomenlerle çalışıyor ve tanıtımınızı yapacak içeriklerin bu hesaplardan paylaşılmasını ya da bu kişilerin etkinliklerinize katılımını sağlıyoruz.

Online Marka İtibarı ve Dijital PR

Marka oluşturmak ve bu markayı tanınır hale getirmek ciddi emek ve zaman isteyen bir süreç. Bu süreçte marka itibarı oluşturmanıza destek olmak üzere faaliyet gösteren firmamızda alanında uzman bir ekiple markanızı halkla ilişkiler odaklı olarak ele alıyor ve bütünlük içinde yönetiyoruz. SEO uyumlu görsel ve metinler yardımıyla marka hesaplarınızın arama motorları tarafından üst sıralara çıkarılmasını sağlıyoruz.

Dijital ekosistem markaların kullanıcılarla etkin bir şekilde iletişim kurmasını sağlıyor. Ancak bu durum sayfa ve kampanya yönetimlerinin kontrolsüz yapılması halinde markayı zedeleyebilecek ciddi sonuçlara yol açabilir. Herhangi bir marka ile ilgili olarak sosyal medyada oluşabilecek olumsuz bir yaklaşım oldukça kısa bir süre içinde yayılabilir ve marka itibarı açısından krize neden olabilir. Dijital Medya – Sosyal Medya Çalışması kapsamında uzmanlarımız tarafından sosyal medya hesaplarınız düzenli olarak takip ediliyor ve muhtemel krizler tahmin edilerek senaryolar çıkartılıyor. Buna uygun olarak çeşitli önlemlerin alınması ile birlikte krizin oluşmasını ve yayılmasını önlemek mümkün oluyor. Marka sayfalarını farklı içerik stratejilerini kullanarak yapılandırmış olmamızdan dolayı, olası krizleri fırsata çevirebiliyoruz.

SEO Hizmeti

En Profesyonel SEO Hizmeti

SEO, internet dünyasıyla ilgilenenlerin en çok karşılaştığı kelimelerden birisidir. Peki nedir bu SEO ve SEO hizmeti? SEO, en temel tanımıyla arama motoru optimizasyonu demektir. SEO hizmetinin amacı, web sitelerini arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirmektir. Bu işlemin hedefleri ve çözümleri ise oldukça geniştir. Öncelikle bugün bütün web siteleri birkaç arama motoru üzerinde faaliyet yürütür. Bu arama motorlarının bazı gereksinimleri vardır. Bu gereksinimleri yerine getiren web siteleri arama motorunda daha görünür olurlar. Görünürlükleri arttıkça hedef kitlelerine ulaşma hızları ve yoğunlukları artar. Bütün bunlar kazanç ve kar olarak geri döner. İşte İzmir reklam ajansı 2roi Medya olarak vermiş olduğumuz SEO hizmeti desteği ile web sitelerinizin arama motorlarında daha görünür hale gelmesini sağlıyoruz. Arama motorlarının internet sitenizi en kolay biçimde algılayabilmesi sağlıyor, web sitenizin sektöre bağlı aramalara en hızlı biçimde cevap verebilecek düzeye getiriyoruz. Bahsettiğimiz bu optimize işleminin web sitenizin tasarımının, içeriğinin, kodlamasının, sayfa hızının ve diğer pek çok özelliğinin birleşiminden oluştuğunu unutmamak gerekir. Çünkü birçok kişi SEO hizmetinin sadece anahtar kelime eşleşmesi olduğunu zannediyor ki, bu çok yanlış bir düşüncedir.

SEO Hizmeti Prestijinizi Arttırırsınız

Bugün internet dünyası Google, Yahoo, Yandex, Bing gibi büyük arama motorları üzerinde dönmektedir. Bu arama motorlarının benzer olmakla birlikte her birisinin özel işleyiş biçimleri vardır. Çeşitli kriterlere sahiptirler. Bu kriterleri sağlayabilen siteleri üst sıralara taşırlar ve zaman zaman temizlik yaparak cezalandırma, silme işlemleri uygularlar. Eğer sahip olduğunuz web sitesinin arama motorlarında kalıcı olmasını ve görünürlüğünün yüksek olmasını istiyorsanız uzman ekibimiz gerekli desteği sağlayacaktır. Biz, kurulumunu yaptığımız bütün web sitelerini arama motorlarının kriterlerine uygun biçimde hazırlamakla birlikte eski sitelerinize de SEO hizmeti veriyoruz. Biliyoruz ki, web siteniz işletmenizin ve sizin sanal şubenizdir, imajınızdır, prestijinizdir. Hedef kitlenize ulaşmanızın en etkili ve hızlı yoludur. Eğer kaliteli bir optimize işlemi yapılırsa aynı zamanda hedef kitlenize en hızlı ulaşım kanalınız olur. Faaliyet gösterdiğiniz alanda internet kullanıcıları bir arama yaptıklarında ilk sizin web sitenizle karşılaşırlar. İlk sizi görürler. İhtiyaçlarını gidermek için ilk sizin sanal şubenizi tercih ederler. 2roi Medya İzmir Reklam Ajansı olarak bütün bu eksiklerin giderilmesini ve istenen kalitenin yakalanmasını sağlıyoruz. Web sitelerinizin eksiklerine ve taleplerinize göre oluşturduğumuz SEO hizmeti paketlerimizi şu şekilde hizmetinize sunuyoruz:

 • Bronz SEO Paketi,
 • Gümüş SEO Paketi,
 • Platin SEO Paketi,
 • VİP SEO Paketi,
 • Kullanıcı SEO Paketi.

SEO Hizmeti İle Zirvede Kalıcı Olabilirsiniz

2roi Medya olarak SEO hizmeti danışmanlığımız bir plan ve program dahilinde yürütülür. Bu kapsamda ilk olarak mevcut web sitenizin SEO şartlarına ne kadar uyumlu olduğu kontrol edilir. Eğer tasarım eksikleri veya yanlışları varsa yeni bir tasarım oluşturulur. Ardından anahtar kelime analizi yapılır. Bu anahtar kelime analizi aynı zamanda hedef anahtar kelimelerimizin belirlenmesini sağlar. Sayfa isimlerinde, sayfalardaki resimlerde anahtar kelime optimizeleri yapılır. Ardından sayfa içi taramaları ve düzenlemelerine geçilir. Sonrasında stratejik hamlelerle backlink çalışmalarının detayları oluşturulur. Gerek duyulursa sayfa içlerindeki linklerinizde düzenlemeye gidilir. Belirttiğimiz bu işlemler oldukça detaylı ve karmaşık süreçleri barındırır. Fakat sonunda size kazanç olarak geri döner. Şunu da belirtmek gerekir ki arama motorlarında en üst sıralarda yer alabilmekten öte o noktalarda kalıcı olabilmek önemlidir. Çünkü üst sıralarda yer alan siteler daha sıkı denetime uğrarlar. Biz gerçekleştirmiş olduğumuz uygulamalarda zirveye çıkmayı ve orada kalıcı olmayı vadediyoruz.

casino metropol casino maxi